Teczki firmowe i segregatory

Postaw na pełen profesjonalizm i uzupełnij swoją ofertę o teczki firmowe, teczki ofertowe i segregatory. To bardzo użyteczne produkty, z których chętnie korzystają Klienci, a także pracownicy. Te produkty codziennego użytku są wspaniałymi, a także bardzo niepozornymi nośnikami wizerunku Twojej marki.

Teczki firmowe

TECZKI FIRMOWE

Teczki ofertowe i teczki firmowe to bardzo elegancka i nienachalna forma reklamy. Oferta podana w teczce ofertowej zwiększa prestiż i wizerunek oferenta.

Teczki ofertowe lub firmowe są również doskonałym narzędziem dla firm, które nie posiadają własnych katalogów lub folderów reklamowych, a korzystają z ofert wielu producentów (folderów oraz ulotek). Teczki reklamowe pozwalają na szybką aktualizację oferty przy jednocześnie niskim nakładzie czasu i kosztów. W biznesie istotne jest aby ważne dokumenty takie jak wyceny, umowy, oferty handlowe wręczane były klientom w teczkach ofertowych z logo firmy. Teczki firmowe są idealnym nośnikiem reklamy, ze względu na ich szerokie i praktyczne zastosowanie w pracy jak i poza nią.

Teczki reklamowe sprawdzą się także jako forma reklamy przy różnego rodzaju konferencjach lub szkoleniach. Teczki firmowe z nadrukiem są zamykane na rzep, gumkę lub magnesy. W przypadku teczek konferencyjnych polecamy zameczki plastikowe lub zatrzaski. Teczki reklamowe wyposażamy według indywidualnych potrzeb Klienta.

Segregatory

W naszej ofercie posiadamy pełna gamę różnego rodzaju segregatorów, na którym wykonujemy zadruk według dostarczonego lub wykonanego przez naszą firmę projektu .

Wykonujemy również nietypowe rozmiary i kształty segregatorów.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dodaj plik

captcha